Koruncuk Vakfı olarak çocukların, hangi sosyo-ekonomik koşulda olursa olsun haklarına eriştiği, sevgi ve güvenle büyüdüğü, eğitimlerine kesintisiz devam edebildiği ve katma değer yaratabildiği bir topluma hizmet etmek üzere çalışıyoruz.

Geliştirdiğimiz önleyici, koruyucu ve iyileştirici hizmet modelleriyle, sosyo-ekonomik nedenlerle temel ihtiyaçları ve eğitime erişimleri risk altındaki kız çocukları eğitimli, donamlı, kendine güvenli, haklarının bilincinde bireyler olarak toplum içinde yer almaları konusunda güçlendiriyoruz.

Koruncuk İyilik Dükkanı, Koruncuk Vakfı’nın bir markasıdır ve Vakıf tarafından desteklenen kız çocuklarının kesintisiz ve nitelikli eğitime erişim, barınma ve bakım masraflarını karşılamak üzere kaynak yaratmak amacıyla hayata geçirilmiştir. Koruncuk Vakfı için özel olarak üretilen bu ürünlerin satışından elde edilen bütün gelir Koruncuk Vakfı’na aktarılmaktadır.

Burada yer alan ürünleri satın alarak bir yandan sevdiklerinize anlamlı bir hediye verirken, diğer yandan daha çok kız çocuğunun eğitim hayalini gerçekleştirerek, ayakları yere basan bir yetişkin olmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Koruncuk İyilik Dükkanı’nda ürünlerinizle yer almak ve ürünlerin satışından elde edilecek gelir ile Koruncuklarımızı desteklemek isterseniz bize aşağıdaki telefondan ulaşabilir veya e-posta gönderebilirsiniz.

Telefon: 0212 685 03 83
E-mail: iyilikdukkani@koruncuk.org

Hava / EFT İşlemleri
Havale / EFT ile ödeme yapmak için iyilikdukkani@koruncuk.org mail adresi üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.
Güvenli Alışveriş
256 Bit SSL sertifikası ile güvenli alışverişin keyfini çıkarın.
Kolay İade
Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.
Koruncuk Üretimi
Eşarplarımız kızlarımızın hayal atölyesinde hazırladıkları çalışmalar ile tasarlanmıştır.

Sepetinizde ürün bulunmuyor.